ثبت نام | ورود به سايت
  مشاوره دستگاه حضور و غیاب سایت کارت فینگر  
   

اتوماسیون پارکینگ کارت فینگر

اتوماسیون کنترل تردد پارکینگ کارت فینگر جهت کنترل تردد خودرو در پارکینگ طبقاتی ، پارکینگ عمومی و پارکینگ مکانیزه استفاده می شود. اتوماسیون پارکینگ کارت فینگر شامل یک نرم افزار پارکینگ با سطح حرفه ای می باشد.در این سیستم در ساخت و طراحی پارکینگ جهت کنترل تردد اتومبیل از کارت پارکینگ ، دستگاه کارتخوان ، نرم افزار و در صورت نیاز از نمایشگر قیمت و ظرفیت ، دوربین عکس برداری و راهبند جلوی درب پارکینگ جهت کنترل تردد خودرو استفاده می شود. تجهیزات کلی این سیستم عبارت است از:

   

دستگاه کارت خوان

یک دستگاه مدیریت تردد کارتخوان دار می باشد که با نمایش کارت در جلوی دستگاه و در فاصله 5 سانتی متری کارت را شناسایی می کند. این دستگاه دارای حافظه می باشد و به کامپیوتر وصل شده و اطلاعات کارتهای کشیده شده را به کامپیوتر ارسال می نماید این دستگاه بدلیل نصب آسان آن مناسب خریداران فنی بوده و دارای منوی تنظیمات کاملی بر روی خود دستگاه می باشد این دستگاه یک اکسس کنترل یا درب بازکن کامل بوده و به افراد مجاز طبق دستور نرم افزار مرکزی اجازه استفاده از امکانات را میدهد، بنابراین این دستگاه را می توان بر روی گیت و یا درب شیشه ای نصب نمود و پس از زدن کارت، گیت تردد مورد نظر باز شود.

دستگاه کنترل پارکینگ
   

کارت پارکینگ

برای استفاده از پارکینگ، از کارت های بدون تماس کد ثابت جهت ثبت تردد اتومبیل استفاده می شود. که می توان به کمک چاپگر پی وی سی اطلاعات خاصی از قبیل آدرس ،کد و یا تبلیغات را روی کارت عضویت چاپ نمود. برای هر خودرو باید یک کارت موقع ورود به راننده داده شود. یا اینکه کارت را بطور دائم در اختیار راننده قرار داد.

   

پرینتر

از پرینتر حرارتی با پورت سریال یا شبکه برای چاپ فیش پارکینگ استفاده می شود. بر روی آن اطلاعاتی از قبیل میزان استفاده، ساعت ورود، ساعت خروج و هزینه قابل پرداخت چاپ می شود.

   

نرم افزار پارکینگ

در اين نرم افزار مي توان قیمت هر گروه از خودروها را تعیین نمود، ساعت کاری مجاز هر خودرو را نیز مشخص کرده و در نهايت اطلاعات را به دستگاه ارسال نمود. تا درمواقع قطع بودن ارتباط کامپیوتر بصورت .متکی به خود راه بند را باز نماید. نرم افزار گزارشهای مفیدی را در زمینه فروش هر روز ارائه می نماید.

   

دوربین

جهت گرفت عکس از پلاک جهت شناسایی خودرو و مسائل امنیتی . با دوربینی که با نرم افزار پارکینگ لینک می شود . در هنگام ورود خودرو به پارکینگ یک عکس از خودرو گرفته می شود و روی کامپیوتر اپراتور ذخیره می شود که در صورت لزوم بعدا می توان آنرا مشاهده نمود.

   

نمایشگر

جهت نمایش هزینه مبلغ پارکینگ بازای مدتی که خودرو از مجموعه استفاده کرده است. همچنین میتوان بر روی آن بسته به نیاز مرکز میزان ظرفیت خالی خودرو را را نشان داد.

   

راه بند

به محض زدن کارت، اعتبار شخص کنترل شده و در صورت مجاز بودن فرد، اطلاعات مربوطه در کامپیوتر مرکزی ثبت شده و اعتبار معینی از کارت شخص کم شده و راه بند باز می شود. راه بند ها انواع مختلفی دارند که میتوان خروجی دستگاه پارکینگ را به آن وصل کرد.

   
   

 

تلفن : 7-44953576

مشاوره و فروش 24 ساعته: 09128463007

Email :CF.CardFinger[at]Yahoo.com

website : www.CardFinger.com

 

Skip Navigation Links